Българина, по-богат
Публикувано на: Чет Юни 25, 2026 9:12 pm
Да, Българина е по-богат от турчина, тъй като вече турската лира съвсем изпадна надолу, беше по евтина от лева, сега е пък още по ефтина от еврото, тъй, че ДА ПО-БОГАТИ СМЕ.


Сайта, който предлага различни форуми за обсъждане на различни теми.
https://palqk.eu/
